Slider

Kim jestem

JJestem Dyplomowanym Fizjoterapeutą, Trenerem Zdrowia i Zdrowego Stylu Życia. Ukończyłem Wydział Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i szereg specjalistycznych kursów podyplomowych. Specjalizuję się w naturalnych metodach pracy z ciałem, terapii zespołów bólowych, terapii stanów przewlekłych oraz profilaktyce zdrowotnej. Moje zawodowe zainteresowania skupiają się na holistycznym podejściu do pacjenta – leczeniu nie samej choroby, ale człowieka.
W swojej pracy łączę doświadczenia zdobyte w różnych dziedzinach z wiedzą i umiejętnościami z dziedziny fizjoterapii oraz terapii manualnej, tak aby maksymalnie szybko i skutecznie rozwiązywać problemy pacjentów. Prowadzę terapie w oparciu o uznane na świecie, certyfikowane metody terapeutyczne, których skuteczność jest potwierdzona badaniami naukowymi.

 

Moim celem jest znalezienie i rozwiązanie przyczyny problemu pacjenta (do tego celu używam odpowiedniego sprzętu), wyeliminowanie skutków dysfunkcji, stworzenie optymalnych warunków do gojenia się tkanek, ale przede wszystkim powrót pacjenta do zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując zarówno jako fizjoterapeuta, rehabilitant osób niepełnosprawnych, masażysta w licznych gabinetach, spa, jak i trener osobisty wielu prywatnych pacjentów; m.in. w: Hotelu Uzdrowiskowym Verde Montana i St. George w Kudowie Zdroju, Przychodni Dzielnicy Wawer/Warszawa, Spa Eko Style Akademia Zdrowego Życia w Warszawie czy Hotelem Victoria w Warszawie

lemon-906141_640

Masaże klasyczne

Doskonale relaksuje i odpręża zmęczone siedzeniem w niewygodnej pozycji ciało. Przeznaczony jest także dla osób aktywnych, uprawiających sport, narażonych na kontuzje, cierpiących na naciągnięcia ścięgien, zapalenia stawów, czy bóle reumatyczne.

Masaż Body Balance

Dwuetapowy, unikalny masaż wykorzystujący efekt totalnego rozluźnienia, umożliwiający kompleksową pracę z ciałem. Body Balance modeluje sylwetkę, usuwa toksyny z organizmu, relaksuje i podnosi poziom energii.

wellness-285591_640

Terapia Harmonijna

To naturalna, głęboko relaksująca metoda dochodzenia do pełni sił witalnych. Jest to metoda psychosomatyczna: poprzez zaplanowany ruch uruchamiamy naturalną swobodę w organizmie. Ten stan relaksu jest zapamiętywany przez ciało i umysł.

Young pregnant woman on her relaxing massage

Soft Touch dla kobiet w ciąży

Masaż Soft Touch dla kobiet w ciąży jest przeznaczony dla kobiet znajdujących się w 3-8 miesiącu ciąży. Masaż ten ma na celu rozluźnienie, odprężenie, a także usprawnienie ciała. Redukuje także napięcia mięśni przykręgosłupowych i bóle związane z przeciążeniem. Pomaga w przygotowaniu do porodu.

„Zdrowie nigdy nie ginie,
ono odwzorowuje doświadczenia
z dotychczasowego życia”

Rollin Becker

Close Menu